Montáže Čakovice - výroba a dodávky elektrických zařízení a elektrických ochran, SEL

Úvod Mapa stránek Kontakt
česky english version

SEL-2730M Konfigurovatelný 24-portový Ethernet Switch

 

 

SEL-2730M Managed 24-Port Ethernet Switch je určen pro náročná prostředí běžně se vyskytující v energetice a v průmyslu. Přepínač podporuje komunikační infrastrukturu vybudovanou pro inženýrský přístup, dispečerské řízení, sběr dat (SCADA), komunikaci v reálném čase a přitom nabízí stejnou spolehlivost jako u ostatních produktů SEL. SEL-2730M splňuje nebo překračuje IEEE 1613 (třída 2), IEC 61850-3 a IEC 60255 průmyslové standardy pro elektrické přepětí, rázy, rychlé přechodové děje, extrémní teploty a elektrostatické výboje v komunikačních zařízeních elektrických rozvoden. 

 

§  Spolehlivý

        SEL se zavázala poskytovat špičkovou spolehlivosti a kvalitu ve všech svých výrobcích. SEL-2730M je vybaven hot-swap (duální napájení), což umožňuje souběžné připojení primárního a záložního energetické zdroje. Tím je zajištěna beztrátovost provozu vlivem výpadku jednoho zdroje. Větší spolehlivosti je dosaženo i optimalizovaným návrhem desek plošných spojů (PCB). Bez ventilátorů nebo jiných pohyblivých částí a robustní dostupnou technologií je SEL-2730M předurčen pro náročné aplikace.

§  Snadné použití
SEL-2730M se vyznačuje snadnou instalací a konfigurací. Nastavení priorit komunikací přes virtuální místní sítě  (VLAN) je jednodušší. Nastavení mohou být aktualizovány buď přes zabezpečené webové rozhraní nebo v off-line režimu 
staženy a později upraveny v počítači.

§  Flexibilní, modulární design
Základní model SEL-2730M má 4 Gigabit ethernetové porty RJ45 a 16 ethernet portů 10/100 Mbps (konfigurovány jako 4-portové moduly).  Každý z 10/100 Mb modulů může být osazen jak porty RJ45, tak optickými single či multimode porty dle Vašich požadavků. Kromě toho mohou být dále osazeny až 4 optické gigabitové ethernetové porty (single/multi mode) (SFP) . Celkem tedy může být použito až 24 portů.

§  Secure Network Management
zvyšuje bezpečnost tím, že využívá SNMPv3 a HTTPS funkcí. SNMPv3 poskytuje bezpečnou správu sítě a je kompatibilní s existujícími systémy pro správu sítě (NMS). HTTPS webové rozhraní poskytuje bezpečnou a intuitivní správu switche. 

§  Failover a redundace

         IEE 802.1D-2004 Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)  umožňuje rychlé obnovení sítě po změně topologie z důvodu selhání některé z linek.

§  IEC 61850

         Podpora IEC 61850 GOOSE.

      englishAdobe Acrobat Document Podrobný popis

 

 
Naše služby

  • Dodávky staveb v oblasti energetiky a inženýrských sítí
  • Dodávky kompletních systémů pro kolektory
  • Dodávky rekonstrukcí rozvoden VVN, VN
  • Projekty v oblasti elektráren, rozvoden
  • Dodávky souborů ochran pro energetiku
  • Dodávky a montáže řídících systémů a systémů MaR
  • Výpočty nastavení ochran SEL, ABB, SIEMENS, AREVA
  • Zkoušky, uvádění do provozu včetně revizních zpráv
  • Servisní činnost a periodické revize

Rychlý kontakt

Sídlo  Ke Stadionu 855/22
196 21 Praha 9 - Čakovice
   
GPS:    50°8'51.700"N
14°31'24.124"E
   
Tel  +420 283 933 045
E-mail  mcp@mcpcentr.cz
Web  www.montazecakovice.cz

 

Dotazník


Copyright © MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. | redakční systém a SEO