Montáže Čakovice - výroba a dodávky elektrických zařízení a elektrických ochran, SEL

Úvod Mapa stránek Kontakt
česky english version

Kariéra

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice.

Konstruktér  / Projektant – Rozvaděče pro technologie MaR a NN

Náplň práce

  • návrhy technických řešení
  • zpracování výkresové dokumentace NN a MaR
  • technická podpora výroby
  • technická podpora montáží realizovaných staveb
  • příprava nabídek pro obchodní oddělení

 Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru (vhodné i pro absolventy)
  • praxe v oboru výhodou
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC, AutoCad, MS Office
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B (výhodou)

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • odborné zaškolení
  • zázemí stabilní a perspektivní firmy na trhu ČR a tradicí od roku 1993
  • spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech
  • využití vlastní iniciativy a svých nápadů, námětů
  • práci v prostředí podporujícím týmovou spolupráci
  • pracoviště v Praze
  • nástup ihned
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email mcp@mcpcentr.cz.
Do předmětu uveďte text „Konstruktér / Projektant“.

Zkušební technik digitálních ochran

Náplň práce
  • uvádění do provozu digitálních ochran SEL, ABB, Siemens
  • zkoušky technologií v návaznosti na aplikaci jednotlivých ochran (rozvodny, elektrárny, apod.)
  • úzká spolupráce s realizačními manažery jednotlivých staveb

 Požadujeme

  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, týmovost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavou práci v oblasti dodávek pro energetiku a průmysl
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • pracoviště v ČR, s možností vycestování do celého světa
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email mcp@mcpcentr.cz.
Do předmětu uveďte text „Zkušební technik“.

Naše služby

  • Dodávky staveb v oblasti energetiky a inženýrských sítí
  • Dodávky kompletních systémů pro kolektory
  • Dodávky rekonstrukcí rozvoden VVN, VN
  • Projekty v oblasti elektráren, rozvoden
  • Dodávky souborů ochran pro energetiku
  • Dodávky a montáže řídících systémů a systémů MaR
  • Výpočty nastavení ochran SEL, ABB, SIEMENS, AREVA
  • Zkoušky, uvádění do provozu včetně revizních zpráv
  • Servisní činnost a periodické revize

Rychlý kontakt

Sídlo  Ke Stadionu 855/22
196 21 Praha 9 - Čakovice

GPS:    50°8'51.700"N
14°31'24.124"E

Tel  +420 283 933 045
E-mail  mcp@mcpcentr.cz
Web  www.montazecakovice.cz

Dotazník